Co warto wiedzieć o Kaczmarski Inkasso?

Są jednymi z największych na polskim rynku ekspertów z zakresu obsługi wierzytelności. Firma, istniejąca od 1992 r., która przez ponad 24 lata działalności dąży do tego samego celu, jednocześnie stale wprowadzając innowacje. Mowa o Kaczmarski Inkasso – instytucji wspierającej wszystkie osoby i przedsiębiorstwa borykające się z odzyskaniem swoich zaległych należności. Co warto wiedzieć o tej firmie? Przeczytaj o najważniejszych elementach jej działalności.

Kaczmarski Inkasso – opinie klientów

Doświadczenia i wizerunek w oczach klientów jest jedną z najważniejszych aspiracji podczas prowadzenia biznesu. W Kaczmarski Inkasso doskonale o tym wiedzą – dlatego też wszyscy pracownicy firmy kierują się 4 podstawowymi wartościami podczas swojej codziennej pracy. Do wartości tych należą:

  • najwyższa jakość usług,
  • rzetelność,
  • szacunek,
  • wiedza.

Sprawdźmy jednak, jak elementy te są postrzegane przez klientów Kaczmarski Inkasso. Opinie firm czy osób prywatnych, które skorzystały z usług przedsiębiorstwa, nie pozostawiają wiele do myślenia. Firma „Kaczmarski Inkasso” wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem załogi i jest godną polecenia przy realizacji kolejnych zleceń jako wiarygodny partner – oto jedna z wypowiedzi partnerów przedsiębiorstwa, która doskonale podsumowuje jego wizerunek.

Odzyskaj należność na koszt dłużnika

Gdy mamy już pewność, że wybrane przez nas miejsce jest polecane i godne zaufania, czas na zapoznanie się z proponowaną ofertą usług. Flagowym produktem Kaczmarski Inkasso jest odzyskiwanie zaległych należności. Jeśli na przykład podpisałeś umowę z partnerem, który zwleka z zapłatą za otrzymane usługi, możesz zwrócić się do firmy o pomoc w procesie windykacji. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, pieniędzy oraz nerwów podczas kontaktowania się z wierzycielem.

Ponadto, niedawno wprowadzona opcja windykacji na koszt dłużnika (dostępna w Polsce tylko z Kaczmarski Inkasso), jeszcze bardziej obniża wydatki związane ze ściąganiem należności. Warto więc skorzystać z takiej możliwości, bo dzięki temu znacznie szybciej odzyskasz swój dług.

Reklamy

2 komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s