Sprawdź najnowsze oferty pracy w Kaczmarski Inkasso

poszukiwaniePraca w windykacji to bardzo dobry wybór dla absolwentów takich kierunków jak prawo, marketing, administracja czy rachunkowość. Jedną z najlepszych instytucji w branży regulowania zaległych należności jest Kaczmarski Inkasso. Opinie pracowników jednoznacznie wskazują, że praca w tym miejscu to inwestycja w swój rozwój oraz możliwość zdobywania nowych przydatnych umiejętności. Zainteresowany dołączeniem do zespołu Kaczmarski Inkasso? Przeczytaj najważniejsze informacje o dostępnych stanowiskach.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Kaczmarski Inkasso?

Wrocławska firma windykacyjna istnieje od 1992 r. i przez ponad 24 lata swojego istnienia nieustannie się rozwija. Wzrost przedsiębiorstwa naturalnie wiąże się z coraz liczniejszą załogą pracowników. Kaczmarski Inkasso zachęca do rekrutacji wszystkie osoby szukające nowych zawodowych wyzwań; zarówno świeżo upieczonych absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów. Główne wartości firmy, czyli najwyższa jakość usług, wiedza, szacunek i rzetelność, przekładają się na atmosferę panującą w biurze. „Gramy według jasno określonych zasad” – przekonuje Kaczmarski Inkasso.

Proces rekrutacji

Aby stać się częścią zespołu Kaczmarski Inkasso, wystarczy na bieżąco sprawdzać oferty pracy, publikowane na ich stronie internetowej. Jeśli uważasz, że twoje doświadczenie, wykształcenie oraz kwalifikacje pasują do opisanego profilu, nie wahaj się i wyślij swoje CV. Na odpowiedź zwrotną powinieneś czekać nie dłużej niż 2 tygodnie. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z przedstawicielem działu HR zostaniesz prawdopodobnie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, po której otrzymasz finalną odpowiedź dotyczącą twoich szans zatrudnienia.

Dostępne oferty pracy

Aktualnie dostępne oferty pracy to np.:

  1. Młodszy negocjator telefoniczny. Jest to pozycja dla osób, które lubią rozmawiać z ludźmi – rzeczowo, spokojnie i skutecznie. Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.
  2. Windykator terenowy. Główne obowiązki takiej osoby to m.in. spotkania z zadłużonymi osobami oraz negocjowanie z nimi dogodnych warunków spłaty zobowiązań.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s