Główne zalety posiadania Certyfikatu Rzetelności

Jesteś przedsiębiorcą, który niezwykle ceni sobie rzetelność i uczciwość w biznesie? Wszystkie swoje zobowiązania spełniasz w wymaganym terminie i jeszcze nigdy nie zdarzyło ci się spóźnić z żadną opłatą? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – twoja etyka zarządzania firmą ma szansę zostać nagrodzona. Właśnie takich jak ty, godnych zaufania przedsiębiorców, skupia program Rzetelna Firma. Głównym świadczeniem, wręczanym wszystkim uczestnikom projektu, jest prestiżowy Certyfikat Rzetelności. Przeczytaj kilka zalet posiadania tego dokumentu.

Wzbudzasz zaufanie wśród klientów i partnerów biznesowych

Aby sprawić, by zarządzana przez nas instytucja była stabilna finansowo, musimy postarać się o jak najlepsze relacje zarówno z klientami, jak i kontrahentami. Otrzymany w ramach uczestnictwa w projekcie Rzetelna Firma Certyfikat Rzetelności jest twoim biznesowym asem w rękawie. Jeśli użyjesz tej mocnej karty podczas przetargów, masz o wiele większą szansę wygranej.

Skuteczność takiej strategii potwierdzają słowa jednego z członków programu Rzetelna Firma. Opinie poświadczające naszą wiarygodność bardzo się przydają w trakcie pozyskiwania nowych partnerów. Posiadanie Certyfikatu Rzetelności jest dodatkowym atutem dla każdej firmy biorącej udział w przetargach – daje możliwość udowodnienia swojej rzetelności już na starcie i tym samym pozwala wyróżnić się na tle konkurentów – przekonuje firma MOJ S.A.

Wspierasz promocję twoich usług i produktów

Certyfikat Rzetelności nie jest jedyną korzyścią, jaką daje ci uczestnictwo w programie Rzetelna Firma. Oprócz tego masz możliwość umieszczenia wizytówki o swoim przedsiębiorstwie na stronie projektu. Dzięki temu zwiększysz rozpoznawalność swojego przedsiębiorstwa i sprawisz, że coraz więcej osób – zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów oraz kontrahentów – dowie się o twojej udowodnionej wiarygodności. Taka wizytówka bardzo dobrze wpisuje się w strategiczne działania marketingowe i sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku twojego przedsiębiorstwa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s