Prezent ślubny dla bliskiej osoby

Zaproszenie na ślub to wielki zaszczyt i niewątpliwa radość, lecz nie tylko. To także kłopot, ponieważ wybór prezentu ślubnego nie jest łatwym pomysłem. Wybierając prezent ślubny dla bliskiej osoby, teoretycznie mamy ułatwione zadanie, ponieważ dobrze znamy tę osobę. Jednak w praktyce okazuje się, że nie jest to wcale takie łatwe zadanie jak myśleliśmy.

JAKICH PREZENTÓW ŚLUBNYCH UNIKAĆ?
W Polsce coraz częściej spotyka się sytuację, gdy para młoda tworzy listę prezentów, które chce dostać. Mogą to być prezenty na cel charytatywny, na przykład karma dla zwierząt czy zabawki dla dzieci z domu dziecka. Jednak co w sytuacji, gdy takiej listy nie ma i musimy sami wybrać prezent? Przede wszystkim powinniśmy unikać dawania ubrań i kosmetyków, ponieważ istnieje wysoka szansa, że prezent nie będzie trafiony. W złym guście jest także dawanie pościeli, ręczników czy kompletów sztućców i naczyń, gdyż są to rzeczy powszechnie dostępne.

JAKI PREZENT WYBRAĆ?
Najpopularniejszym i jednocześnie najbezpieczniejszym prezentem jest koperta z pieniędzmi. Te zawsze się przydadzą, tym bardziej na nowej drodze życia. Jednak warto dorzucić od siebie jakiś miły drobiazg. Dobre wino, książka, kupon na loterię czy maskotka zawsze są mile widzianym dodatkiem do prezentu.
Powstaje jednak problem – ile włożyć do koperty? Nie ma co prawda kwoty minimalnej, wszystko zależy od wielu czynników i naszej prywatnej sytuacji majątkowej. Jeśli sytuacja wymusza to na nas powinniśmy pomyśleć o kredycie. Chwilówka od zaraz jest jednym z takich wyjść na szybką gotówkę.

NA JAKI PREZENT POSTAWIĆ
Najlepszym pomysłem będzie postawienie na klasykę, jeśli chodzi o dodatek do prezentu głównego, czyli koperty z pieniędzmi. Postawmy na dobrej jakości wino, pięknie zapakowane, wtedy pozostawimy po sobie dobre wrażenie, jako osoby dobrze wychowane i eleganckie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s